
Denbi avond bij bedrijfssponsor Falk in Ede
Met ervaringsverhalen van onze verpleegkundige Berdien Coster uit Ethiopië en een interessante presentatie en rondleiding door Patrick van Haaften namens Falk.
Met ervaringsverhalen van onze verpleegkundige Berdien Coster uit Ethiopië en een interessante presentatie en rondleiding door Patrick van Haaften namens Falk.
Zing je graag? Kom dan DV 24 september naar Kampen.
Psalmen zingen met bovenstem met als organist André Nieuwkoop
Wim Boon (onze vorige voorzitter) heeft begin mei een bezoek gebracht aan onze kliniek en school in Ethiopië. Hiervan heeft hij een reisverslag geschreven, zodat u ook mee kunt leven met wat hij heeft gezien.
Ben je ook op de koningsmarkt geweest en vind je het leuk om nog een keer te kijken?
Of ben je benieuwd hoe het was?
Bekijk de video van deze mooie dag en klik op onderstaande button.
Met het opruimen van het veld kwamen nog verschillende verdwaalde laarsjes, klompen enz. tegen.
Onze bekende koningsmarkt komt er weer aan!
Wij zijn op zoek naar vrijwilligers die ons willen helpen om deze dag tot een succes te maken.
Ook zijn er kramen of kleedjes (tot 12 jaar) te huur om je rommelmarktspullen te verkopen.
Juf Tesa geeft training aan de leerkrachten in de engelse taal. Maar zij leerde ook onze leerlingen te lezen uit een engels boekje. Het was geweldig!
Het is feest als de post uit Holland komt
Iedereen mag naar voren komen en een brief, tekening of kaart in ontvangst nemen.
Soms zit er zelfs een cadeautje bij, zoals stickers.
Wat zijn de kinderen er blij mee, dat zie je aan hun gezicht.
Daar word je zelf toch ook blij van?
Op de foto het team van de kliniek.Er wordt hard gewerkt op allerlei fronten.Sinds kort is het Elektronisch Patiënten Dossier geïnstalleerd EPD), hierdoor ontstond er ook weer ruimte. Alle papieren dossiers konden worden opgeruimd. Ook zijn alle documenten veel sneller te vinden. Het is even wennen, maar veel makkelijker.
Sinds September 2020 zijn er 4 klassen die (christelijk) onderwijs ontvangen op onze Rehobothschool. In September 2021 hoopt er een nieuw kleuterklasje te starten.
Word u onze nieuwe sponsorouder voor deze kinderen?
Wij houden u met onze nieuwsbrief op de hoogte van het nieuws van onze stichting.